İLAHİ ŞİFA RAHMETİ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İLAHİ ŞİFA RAHMETİ

TEK ŞİFA KAYNAĞI ALLAH(C.C)'IN ADIYLA
 
AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama
 
 

Sonuç :
 
Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» HAKSIZ YERE HAPİSTEN KURTULMAK İÇİN
GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:51 am tarafından bilalhoca

» HER HASTALIĞA ŞİFASI KESİN OLAN BİR ÖRNEK DUA (HEDİYEM)
GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimeÇarş. Haz. 02, 2010 2:35 am tarafından bilalhoca

» YILDIZLAR BURÇLAR VE YILDIZNAME SAHTEKARLIĞI
GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:27 am tarafından bilalhoca

» HER TÜRLÜ KAZA VE BELADAN KORUNMAK İÇİN
GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:13 am tarafından bilalhoca

» DARGINLARIN BARIŞMASI İÇİN
GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:12 am tarafından bilalhoca

» KARI VE KOCA GEÇİMSİZLİĞİNİ ÖNLEME İÇİN
GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:11 am tarafından bilalhoca

» GENEL HASTALIKLAR İÇİN
GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:10 am tarafından bilalhoca

» BAŞ AĞRILARI İÇİN DUA
GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:09 am tarafından bilalhoca

» AĞRI VE SIZILAR İÇİN AYETLER VE DUA
GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:09 am tarafından bilalhoca

Aralık 2023
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim
Sosyal yer imi
Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde İLAHİ ŞİFA RAHMETİ adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde İLAHİ ŞİFA RAHMETİ adresi saklayın ve paylaşın

 

 GENEL HASTALIKLAR İÇİN

Aşağa gitmek 
YazarMesaj
bilalhoca
HAVAS
bilalhoca


Mesaj Sayısı : 109
Kayıt tarihi : 11/05/10
Yaş : 57
Nerden : Denizli

GENEL HASTALIKLAR İÇİN Empty
MesajKonu: GENEL HASTALIKLAR İÇİN   GENEL HASTALIKLAR İÇİN I_icon_minitimePtsi Mayıs 31, 2010 1:10 am

GENEL HASTALIKLAR
İLACINI BİSMİLLAHİŞ ŞAFİ HUVALLAH DEYİP İÇMELİ.
2) ELHAMDULİLLAH DEYİP ŞU DUALARI OKUMALIDIR.3 DEFA BESMELE 7 DEFA EUZU BİLLAHİ VE GUDRETİHİ MİN ŞERRİ MA ECİDU UHAZİRU. 7 DEFADA EZHİBİL BA’SE RABBEN NASİ VEŞFİ ENTEŞ ŞAFİ LA ŞİFAE İLLA ŞİFAUKE, ŞİFAEN LA YUĞADİRU SEKAMEN.
3) LA İLAHE İLLALLAHU VALLAHU EKBER. LA İLAHE İLLALLAHU VAHDEHU. LA İLAHE İLLALLAHU LA ŞERİKE LEHU. LA İLAHE İLLALLAHU LEHUL MULKU VE LEHUL HAMDU LA İLAHE İLLALLAHU LA HAVLE VELA GUVVETE İLLA BİLLAH.
4) LA İLAHE İLLALLAHU LA ŞERİKE LEHUYUHYİ VE YUMİTU VE HUVE HAYYUN LA YEMUTU. SÜBHANALLAHİ RABBİL İBADİ VEL HAMDU LİLLAHİ HAMDEN KESİREN TAYYİBEN MÜBAREKEN FİHİ ALA KULLİ MEKANİN. ALLAHUMME EMRAZTENİ Lİ TAGBİZE RUHİ Fİ MERAZİ HAZA FEC’AL RUHİ Fİ ERVAHİ MN SEBAGAT LEHUMUL HÜSNA MİNKE VE BAİDNİ MİNEN NARİ KEMA BAADTE EVLİYAİKE ELLEZİNE SEBAGAT LEHUM MİNKEL HÜSNA
5) EŞHEDU EN LA İLAHE İLLA LLAHU VAHDEHULA ŞERİKE LEHU VE EŞHEDU ENNE MUHAMMEDEN ABDUHU VE RESULUHU VE KELİMATUHU ELGAHA İLA MERYEME VE RUHEN MİNHU VEL CENNETU VEN NARU HAGGUN.
6) ALLAHUMME YA VELİYYEL İSLAMİ VE EHLİHİ MEKKİNA BİL İSLAMİ HATTA TELGAKE BİHİ.
7) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. GUL UHİYE İLEYYE ENNEHUS TEME’A NEFERUN MİNEL CİNNİ FE GALU İNNA SEMİ’NA GUR’ANEN ACEBEN YEHDİ İLER RUŞDİ FE AMENNA BİHİ VE LEN NUŞRİKE Bİ RABBİNA EHADEN. VE ENNEHU TEALA CEDDU RABBİNA METTE HAZE SAHİBETEN VELA VELEDEN. VE ENNEHU KANE YEGULU SEFİHUNA ALELLAHİ ŞETATAN.
İLAÇTAN ÖNCE TARIK SURESİ OKUNMALIDIR.
9) AŞAĞIDAKİ İLK BEŞ AYET BERABER OKUNUR
BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.
1) VE YEŞFİ SUDURE GAVMİN MÜ’MİNİN.
2)VE ŞİFAUN LİMA FİSSUDURİ VE HUDEN VE RAHMETUN LİL MÜ’MİNİN.
FİHİ ŞİFAUN LİNNASİ İNNE Fİ ZALİKE LE AYETEN Lİ GAVMİN YETEFEKKERUN.
2) VE NUNEZZİLU MİNEL GUR’ANİ MA HUVE ŞİFAUN VE RAHMETUN LİL MÜ’MİNİN.
3) VE İZA MERİDTU FE HUVE YEŞFİN.
4) GUL HUVE LİLLEZİNE AMENU HUDEN VE ŞİFAUN
*
10) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. GUL LEN YUSİBENA İLLA MA KETEB, ALLAHU LENA HUVE MEVLANA VE ALELLAHİ FEL YETEVEKKELİL MÜ’MİNUN.( TEVBE 51 )
11) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.VE İN YEMSESKALLAHU BİDURRİN FELA KAŞİFE LEHU İLLA HUVE, VE İN YURİDKE Bİ HAYRİN FELA RADDE Lİ FADLİHİ, YUSİBU BİHİ MEN YEŞAU MİN İBADİHİ VE HUVEL ĞAFURUR RAHİM. ( YUNUS 107)
12) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. İNNİ YEVEKKELTU ALELLAHİ RABBİ VE RABBİKUM VEMA MİN DABBETİN İLA HUVE EHİZUN Bİ NASİYETİHA İNNE RABBİ ALA SIRATİN MÜSTEGİM.( HUD 56 )
13) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. VE KE EYYİN MİN DABBETİN LA TAHMİLU RİZGEHA ALLAHU YERZUGUHA VE İYYAKUM VE HUVES SEMİ’UL ALİM. ( ANKEBUT 60 )
14) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.ME YEFTEHİLLAHU LİNNASİ MİN RAHMETİN FELA MUMSİKE LEHA VE MA YUMSİK FELA MURSİLE LEHU MİN BA’DİHİ VE HUVEL AZİZUL HAKİM. ( FATIR 2 )
15) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. FEİN TEVELLEV FE GUL HASBİYALLAHU LA İLAHE İLLA HUVE ALEYHİ TEVEKKELTU VE HUVE RABBUL ARŞİL AZİM. ( TEVBE 129 )
16) BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.VE LEİN SEELTEHUM MEN HELEGAS SEMAVATİ VEL ARDA LE YEGULUNNELLAHU , GUL EFERAEYTUM MA TED’UNE MİN DUNİLLAHİ İN ERADİYENALLAHU Bİ DURRİN HEL HUNNE KAŞİFETU DURRİHİ EV ERADENİ Bİ RAHMETİN HEL HUNNE MUMSİKATURRAHMETİHİ GUL HASBİYALLAHU ALEYHİ YETEVEKKELİL MUTEVEKKİLUN. ( ZÜMER 38 )
17) TEMİZ BİR KAB İÇİNE YOPLANMIŞ YAĞMUR SUYUNA 70 FATİHA , 70 AYETEL KURSİ, 70 İHLAS, 70 FELAK, 70 NAS, OKUNUR BİRAZI İÇİLİR,DİĞER KISMI VÜCUDUN HER YERİNE SÜRÜLÜR.
18) LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KUNTU MİNEZ ZALİMİN.
19) ALLAHUMME İNNİ ES’ELUKEŞ ŞİFA MİN KULLİ DAİN ŞİFA
20) ALLAHUMME RABBEN NASİ MÜZHİBEL YE’Sİ İŞFİ ENTEŞ ŞAFİ LA ŞAFİ İLLA ENTE İŞFİ ŞİFAEN LA YUĞADİRU SEGAMEN
21) AKŞAM VE SABAH 7 DEFA OKUNUR. ALLAHUMME LA TUŞEMMİT A’DAİ Bİ DAİ VEC’ALİL ENTE MUDAVİ GURANİL AZİM ŞİFAİ VE DEVAİ FE ENEL GALİLU VE ENTE MUDAVİ
22) SABAH NAMAZININ SÜNNETİ İLE FARZI ARASINDA 1 BARDAK SUYA 41 FATİHA OKUNUP İÇİLİR. 40 GÜN DEVAM EDİLİR.
23) AŞAĞIDAKİ SURELER HERHANGİ BİRİ HERGÜN 7’ŞER DEFA OKUNUR
LOKMAN, YASİN, HUCURAT, CİN, TEKASUR, ASR, KUREYŞ, LEHEB, İHLAS, FELAK, NAS,
24) GÜNDE 7 DEFA OKUNUR. BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. ALLAHUMME İNNEKE GADİMUN EZELİYYUN. TUZİLE İLE VE GAİME EZELİYYUN Bİ EZELİYYETİHİ VELA YEZALU VE HAZA KEZALİKE YA KESİREL HAYRİ VE YA DAİMEL MA’RUFİ Bİ RAHMETİKE YA ERHAMER RAHİMİN.
ALLAHUMME İNNİ ES’ELUKEL AFİYETE FİD DÜNYA VEL AHİRETİ, ALLAHUMME İNNİ ES’ELUKEL AFVE VEL AFİYETE Fİ DİNİ VE DÜNYAYE VE EHLİ VE MALİ, ALLAHUMMESTUR AVRATİ. ALLAHUMMEH FAZNİ MİN BEYNİ YEDEYYE VE MİN HALFİ VE AN YEMİNİ VE AN ŞİMALİ VE MİN FEVGİ VE EUZU Bİ AZAMETİKE EN UĞTALE MİN TEHTİ. ALLAHUMME AĞNİNİ BİL İLMİ VE ZEYYİNNİ BİL HİLMİ VE KERRİMNİ BİT TAGVA VE CEMMİLNİ Bİ AFİYETİ.
25) CUMA NAMAZINDAN ÖNCEKİ BİR SAATTE 200 KERE YA ALLAHUL MAHMUDU Fİ KULLİ Fİ ALİHİ
26) HERGÜN 100 DEFA ALLAHUMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ MUHAMMED. KEMA SALLEYTE ALA İBRAHİME VE ALA ALİ İBRAHİME İNNEKE HAMİDUN MECİD. 500 DEFA LA HAVLE VELA GUVVETE İLLA BİLLAH. 100 DEFA ALLAHUMME BARİK ALA MUHAMMEDİN VE ALA ALİ MUHAMMED. KEMA BAREKTE ALA İBRAHİME VE ALA ALİ İBRAHİME İNNEKE HAMİDUN MECİD
27) HERGÜN 1 BARDAK SUYA ( MAU ZEMZEME LİMA ŞURİBE LEHU.OKUNUP İÇİLİR.SONRA ES’ELULLAHEL AZİME RABBEL ARŞİL AZİMİ EN YEŞFİKE.
28) AŞAĞIDAKİ DUALAR 3-7-11 DEFA OKUNUR. ( EUZU Bİ İZZETİLLAHİ VE GUDRETİHİ MİN ŞERRİ MA ECİDU VE UHAZİRU MİN KULLİ DAİN VE SEKAMİN. ( ALLAHUMME EZHİBİL BA’SE RABBENNASİ VEŞFİ ENTEŞ ŞAFİ,LA İLAHE İLLA ŞİFAUKE, ŞİFAEN LA YUĞADİRU SEKAMEN ( BİSMİLLAHİ ERGİKE MİN KULLİ ŞEY’İN YU’ZİKE VALLAHU YEŞFİKE (BİSMİLLAHİ ERGİKE MİN KULLİ ŞEY’İN YU’ZİKE VE MİN KULLİ AYNİN VE HASİDİN ALLAHU YEŞFİKE ( LA İLAHE İLLA ENTE SÜBHANEKE İNNİ KUNTU MİNEZ ZALİMİN. ( BİSMİLLAH, ALLAHUMME EZHİB ANNİ ŞERRE MA ECİDU Bİ DAVETİ NEBİYYİKET TAYYİBİL MÜBAREKETİL MEKİNİ İNDEKE BİSMİLLAH. ( BİSMİLLAHİL KERİM. EUZU BİLLAHİL AZİM MİN ŞERRİ KULLİ IRGİN NARİN VE MİN ŞERRİ HAYRİN NAR.
29) AŞAĞIDAKİ DUALAR 7 DEFA OKUNUR. ( BİSMİLLAHİ ERGİKE MİN KULLİ ŞEY’İN , VALLAHU YEŞFİKE MİN DAİN FİKE VE MİN ŞERRİN NEFFASATİ FİL UGADİ VE MİN ŞERRİ HASİDİN İZA HASED. ( ES ALULLAHEL AZİME RABBEL ARŞİL AZİMİ EN YEŞFİKE İLLA AFFEHULLAHU MİN ZALİKEL MARAZ. (EUZU Bİ KELİMATİLLAHİT TAMMETİ MİN ŞEYTANİN VE HAMMETİNVEMİNKULLİAYNİNLAMMETİN(BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM.ELHAMDULİLLAHİLLEZİ FEDDALENA ALA KESİRİN MİN İBADİHİL MÜ’MİNİN. ( BİSMİLLAHİ EUZU Bİ İZZETİLLAHİ VE GUDRETİHİ MİN ŞERRİ MA ECİDU VE UHAZİRU MİN KULLİ DAİN VE SEGAMİN (BİSMİLLAHİ ERGİKE MİN KULLİ DAİN VE YU’ZİKELLAHU YEŞFİKE. ( YA MUBDİEL BERAYA VE MUIDEHA BA’DE FENAİHA Bİ GUDRETİHİ Bİ HURMETİ MUHAMMEDİN VE EHLİ BEYTİ MUHAMMED.
30) 45 GÜN SÜREYLE HER GÜN 1 FATİHA 422 DEFA YA ŞAFİ OKUNUR ARKASINDAN ALLAHTAN ŞİFA İSTENİR.
31) BİR MİKTAR SUYA 100 YA RAHMAN , 41 DEFA YA ŞEKUR, 21 DEFA YA SELAM, 786 DEFA BESMELE OKUNUR ARKASINDAN ALLAHTAN ŞİFA İSTENİR.
32) CUMA NAMAZINDAN ÖNCE 200 DEFA YA ALLAH DENİP ŞİFA İSTENİR.
33) BİR MİKTAR NİSAN YAĞMURUNA 7 GÜN SÜRE İLE AŞAĞIDAKİ SURE VE DUALAR OKUNUR. 70 FATİHA, 70 AYETEL KURSİ, 70 KAFİRUN , 70 FELAK, 70 NAS, 70 A’LA, 70 DEFA ESTAĞFİRULLAHE VE ETUBU İLEYH, 70 DEFA LA İLAHE İLLALLAHU VAHDEHU LA ŞERİKE LEHU ALİHEN VAHİDEN LA NA’BUDU İLLA İYYAHU MUHLİSİNE LEHUD DİNE VE LEV KERİHEL KAFİRUN. 70 DEFA SÜBHANELLAHİ VEL HAMDULİLLAHİ 70 DEFA ALLAHUMME SALLİ ALA MUHAMMEDİN NEBİYYİ ÜMMİYYİ VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM.
34) 7 GÜN 234 DEFA YA MUSAVVİR OKUNUR.
35) ENBİYA SURESİNİN SIRASI İLE 83-84-69-88. AYETLERİ MİSK VE ZAĞFERANLA İKİ ADET YAZILIR. BİRİ BAL ŞERBETİNDE ISLATILARAK İÇİLİR, DİĞERİ TAŞINIR.
36) HEM HASTAYA OKUNUR HENDE SUYA OKUNUP İÇİRİLİR.
GUL LEV KANE ME’AHU ALİHETUN KEMA YEGULUNE İZAN LEBTEĞEV İLA ZİL ARŞİ SEBİLA. SUBHANEHU VE TEALA AMMA YEGULUNE ULUVVEN KEBİRA. TUSEBBİHU LEHUS SEMAVATUS SEB’U VEL ARDU VE MEN FİHİNNE VE İN MİN ŞEY’İN İLLA YUSEBBİHU BİHAMDİHİ VELAKİN LA TEFGEHUNE TESBİHEHUM İNNEHU KANE HALİMEN ĞAFURA VE İZA GARA’TEL GUR’ANE CE’ALN BEYNEKE VE BEYNELLEZİNE LA YU’MİNUNE BİL AHİRETİ HİCABEN MESTURA. VE CE’ALNA ALA GULUBİHİM EKİNNETEN EN YEFGEHUHUVE Fİ EZANİHİM VEGRA, VE İZA ZEKERTE RABBEKE FİL GUR’ANİ VAHDEHU VELLEV ALA EDBARİHİM NUFURA.( İSRA 43-44-45-46 )
37) HER TÜRLÜ MANEVİ HASTALIKTA= 7 AYETEL KURSİ 72 FELAK 72 NAS OKUNUR HEM HASTAYA HEMDE SUYA ÜFLENİR.
38) GÜNDE 1000 DEFA OKUNUR. BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM. LA HAVLE VELA GUVVETE İLLA BİLLAHİL ALİYYİL AZİM.SEHLEN AVFİKE YAAZİZ.
39) HASTALIKLARDA FATİHA SUYA OKUNUP İÇİLİR EL VE YÜZ YIKANIR.
40) HASTALIKLARDA FATİHA HURUFU MUKATTAA İLE YAZILIP YAĞMUR SUYU İLE EZİLİP İÇİLİR.
Sayfa başına dön Aşağa gitmek
http://ilmihavas.dialog.tv
 
GENEL HASTALIKLAR İÇİN
Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» BAŞ AĞRILARI İÇİN DUA
» AKREPTEN KORUNMAK İÇİN
» YILANDAN KORUNMAK İÇİN
» DARGINLARIN BARIŞMASI İÇİN
» KARI VE KOCA GEÇİMSİZLİĞİNİ ÖNLEME İÇİN

Bu forumun müsaadesi var:Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
İLAHİ ŞİFA RAHMETİ :: KENDİ TECRÜBELERİMDEN DULAR-
Buraya geçin: